הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית > מיטות מתכווננות

מיטות מתכווננות

מיטה מתכווננת Icon
מיטה מתכווננת Icon


₪12,490
מיטה מתכווננת Matteo
מיטה מתכווננת Matteo


₪13,340
מיטה מתכווננת Miami
מיטה מתכווננת Miami


₪12,880
מיטה מתכווננת Anabel
מיטה מתכווננת Anabel


₪13,490
מיטה מתכווננת New Jersey
מיטה מתכווננת New Jersey


₪13,490
מיטת מתכווננת Orlando
מיטת מתכווננת Orlando


₪16,107
מיטת מתכווננת Utha
מיטת מתכווננת Utha


₪13,326
מיטה מתכווננת Rimni
מיטה מתכווננת Rimni

₪14,607
₪12,990
מיטה מתכווננת Monica
מיטה מתכווננת Monica

₪15,350
₪11,234

< הקודם 1 הבא >
 

מהן מיטות מתכווננות ומדוע אנו מחפשים לרכוש אותן?

הטכנולוגיות הגבוהות מאפשרות לנו לקבל תנאי מחייה מפנקים שבעבר נחשבו כמותרות שנגישה אך ורק לאנשים מורמים מעם, העשירים ביותר. הפינוק הבלתי מתואר של כיוון המיטה לגובה שאנו רוצים. עם זאת, עבור אנשים רבים, אפשרות זו מתקשרת ישר למיטות של בית חולים, שבהן הצורך לכוון את המיטה הינו עקב חולי או חוסר יכולת לזוז. לא כך הדבר, וגם כדאי מאוד להיפתר מחשיבה פרימיטיבית זו כמה שיותר מהר! מדובר באפשרות לנהל את השינה שלכם, וגם את המנוחה על גבי המיטה בצורה הנעימה והמפנקת ביותר, ואין אושר יותר גדול מזה. במילים אחרות, אם אתם באמת אוהבים את עצמכם ואת החצי השני שלכם, כאשר תחשבו על רכישת מיטה חדשה – תחשבו מיטות מתכווננות.
   

האם מיטות מתכווננות זהו צורך או פינוק בלבד?

הרכישה של מיטות אלה הינו ניצול איכותי ביותר של הטכנולוגיות המודרניות, שמאפשרות ליצור מזרונים מאוד קלילים, ובסיס על חומרים אלסטיים ואלה העשויים מויסקו-ג'ל. האפשרויות האלה, יחד עם מערכת החשמל, הפכו את האפשרות ליצור מיטות מתכווננות לחלום שהתגשם. אנשים רבים לא חשים בנוח לעשות דברים שונים במיטה, למשל לקרוא. בעזרת המנגנון המכוון הבעיה הזאת נעלמת חיש מהר והופכת לעבר נשכח. בנוסף, קיימות אפשרויות שונות של מיטות אלה. ישנן מיטות יחיד, שאיתן הכל ברור. אך מה עושים כאשר מדובר במיטה זוגית? האם לרכוש מיטות שבכל אחד מחלקיה יש מנגנון מתכוונן משלה, מה שמאפשר לכל אחד מבני הזוג לקבוע את גובה המיטה? או שמא זה מנגנון משותף לשני הצדדים, מתוך הנחה שגם ככה פעילות נעשית בשניים, סימן שמה שטוב לאחד – טוב גם לשני. מידע על הסוגים השונים של מיטות אלו תוכלו לקבל במסגרת השירות המעולה של ענק השינה.
   

רכישת מיטות מתכווננות עם ענק השינה – חווית קנייה אמיתית

ענק השינה זוהי תצוגה דו-קומתית במיקום נוח בדרום הארץ. כאן תוכלו למצוא את הפיתוחים האחרונים בעולם הריהוט החכם, כולל מיטות מתכווננות. מיטות אלה יכולות להיות חלק מתצוגת חדר השינה, אך ניתן למצוא רהיטים מתכווננים נוספים. משום שענק השינה נמצא בקשר אך ורק עם המותגים המובילים בתחום השינה, תוכלו לקבל את הגישה לדגמים המתקדמים ביותר, שמקבלים גם את האחריות הארוכה ביותר. רכישה בענק השינה זוהי רכישה רגועה ונעימה, שלא דורשת השקעה של זמן וכוחות, סקר שוק ארוך וכו'. בענק השינה תקבלו את התשובות הכנות והאמיתיות ביותר, משום שצוות המקום מעוניין לעזור לכם למצוא את המוצרים האיכותיים ביותר, שישפרו את איכות החיים שלכם.